top of page

Послуги

Розробка проектів відведення від 5000 грн.

Проект землеустрою, що стосується землевідведення являє собою початкову стадію по складанню правовстановлюючих документів на землю.

Документи, що необхідні для розробки проекту землевідведення:

1. Дозвіл на розробку проекту землеустрою, в залежності від приналежності земельної ділянки.

2. Копія клопотання про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою.

3. Викопіювання з зазначенням бажаного місця знаходження земельної ділянки, посвідчене печаткою і підписом.

4. Документи на об'єкти нерухомого майна, у разі наявності.

5. Документ, що посвідчує особу (паспорт (ID-карта) громадянина України) та ідентифікаційного коду фізичної особи, завірені відповідним чином документи для юридичних осіб.

Опрацювавши надані замовником документи організовуємо виїзд геодезиста на місцевість для проведення геодезичних робіт, за результатами яких складається проектна документація.

Виготовлений проект повинен погоджуватись у відповідності із статтею 186 Земельного кодексу України (територіальним органом Держгеокадастру по системі екстериторіальності, структурним підрозділом органу містобудування та архітектури), в індивідуальних випадках, іншими, передбаченими законодавством, установами.

Встановлення меж земельної ділянки від 3000 грн

    У разі, якщо Ви маєте державний акт на право власності на земельну ділянку, або на земельній ділянці розташований зареєстрований житловий будинок, але цій ділянці не присвоєний кадастровий номер, це означає, що відомості про таку земельну ділянку не внесені до Державного земельного кадастру. Здійснити державну реєстрацію права власності на земельну ділянку можна лише після здійснення державної реєстрації земельної ділянки і присвоєння їй кадастрового номеру. Також встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) проводиться у разі якщо після перенесення інформації про земельні ділянки з Державного реєстру земель до Державного земельного кадастру виявлені помилки у визначенні площ та/або меж земельних ділянок (розташування в межах земельної ділянки частини іншої земельної ділянки; невідповідність меж земельної ділянки, вказаних у Державному реєстрі земель, її дійсним межам; невідповідність площі земельної ділянки, вказаної у Державному реєстрі земель, її дійсній площі у зв'язку із зміною методів підрахунку (округлення); присвоєння декільком земельним ділянкам однакових кадастрових номерів).

Зміна цільового призначення від 5000
Введення в експлуатацію

Змінити цільове призначення землі за чинним законодавством можна на підставі заяви власника, в тому випадку, якщо це відповідає генеральному плану населеного пункту.

Порядок зміни цільового призначення землі:

  1. Реєстрація правовстановлюючих документів у Державній реєстраційній службі, якщо це не було зроблено раніше;

  2. Звернення до органів місцевого самоврядування для отримання викопіювання з містобудівної документації (детальний план території у разі наявності)

  3. Заява власника земельної ділянки, оформлене нотаріально, на зміну цільового призначення;

       Необхідні документи:

  1. Заява про зміну цільового призначення - нотаріально засвідчена;

  2. Правовстановлюючі документи на земельну ділянку;

  3. Викопіювання з містобудівної документації населеного пункту на земельну ділянку (детальний план території у разі наявності);

  4. Паспортні дані (копія паспорта + ідентифікаційного коду);

Введення в експлуатацію - комплекс заходів, які направлені на прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об'єктів нерухомого майна.

На законодавчому рівні, питання про прийняття об'єктів в експлуатацію регулюється Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності». Так, стаття 39 цього закону передбачає введення в експлуатацію об’єктів нерухомого майна в залежності від їх категорії складності:

-          для об’єктів І-ІІІ категорії складності, введення в експлуатацію здійснюється шляхом реєстрації Декларації про готовність об’єкта до експлуатації;

-          для об’єктів ІV-V категорій складності – на підставі акта готовності об’єкта до експлуатації та оформлення Сертифіката відповідності.

Введення в експлуатацію дає можливість оформити право власності на збудовані об’єкти нерухомого майна, проводити з ним будь-які юридично дозволені операції в майбутньому, а також, наприклад, укладати договори про тепло, -газо, -водо- обслуговування з відповідними спеціалізованими організаціями. 

Введенню в експлуатацію підлягають новозбудовані, добудовані, вбудовані, реконструйовані, переобладнанні, реставровані об’єкти нерухомого майна. В залежності від їхньої категорії складності, типу та року побудови – визначатиметься і процедура введення їх в експлуатацію.

Поділ/об’єднання від 5000

    Поділ (або об'єднання) земельної ділянки здійснюється на підставі нотаріально оформленого договору (за наявності декількох власників) або заяви про поділ (або об'єднання) земельної ділянки.

    У договорі (заяві) вказується кількість та площі ділянок, що утворяться після поділу (або об'єднання).

Документи, необхідні для поділу / об'єднання земельних ділянок:

  1. Нотаріальна заява (договір) про поділ / об'єднанні земельних ділянок;

  2. Документ, що посвідчує право на земельну ділянку, що внесений в ДРРП;

  3. Паспортні дані (копія паспорта + ідентифікаційного коду);

Геодезія від 1600 грн
Оцінка нерухомого майна

    Невід’ємною частиною будь-якої цивільно-правової угоди, що стосується рухомого та не рухомого майна є оцінка.

    Експертна грошова оцінка земельних ділянок – кінцеве досягнення вартості земельної ділянки та зв'язаних із нею прав визначається оцінювачем, застосовуючи сукупності підходів, методів та оціночних процедур, що гарантують збір та дослідження інформації, виконання розрахунків і приведення остаточного результату у формі звіту.

    Результатом виконаних робіт є відомість з оцінки майна, що представляє собою офіційний документ, виконаний у відповідності до правил і засад нормативних документів.

Документи, необхідні для виготовлення звітності з оцінки нерухомості:

  • для фізичної особи – документ, що посвідчує особу (перша, друга сторінки паспорту та сторінка з пропискою), ідентифікаційний номер;

  • для юридичної особи – статутні документи, свідоцтво/витяг/виписка про державну реєстрацію, наказ на директора та його паспортні дані;

  • документ, що посвідчує право власності на об’єкт оцінювання;

  • технічний паспорт об’єкту будинку/споруди/квартири;

  • фотографії предмету оцінювання;

  • додаткові папери, за необхідності.

bottom of page